Podsumowanie wyników ankiety

Podsumowanie wyników ankiety
Podziel się

Ponizej znajdziecie krótkie podsuwanie ankiety, którą przeprowadzaliśmy w lipcu 2020.

Kierując się tymi odpowiedziamy pracujemy nad tym, aby nasza oferta zawsze odpowiadała na Wasze bieżące potrzeby.

1. Jakie są Twoje preferowane formy nauki?

W tym pytaniu najczęściej pojawiała się odpowiedź: WARSZTATY (ĆWICZENIA PRAKTYCZNE). Warto jednak zauważyć, że dwa kolejne miejsca zajęły: WEBINARIA i SZKOLENIA ONLINE, co dało prawie 40% odpowiedzi. Widać więc, jaka jest nowa tendencja w zakresie potrzeb szkoleniowych.

2. Jakie są Twoje preferencje w zakresie tematyki szkoleń?

W tym pytaniu na prowadzenie wysunęły się: ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI oraz KOMUNIKACJA. Jednak w przypadku pozostałych kategorii odpowiedzi były bardzo zbliżone, co oznacza, że jest duże zapotrzebowanie na szkolenia ze wszystkich typów kompetencji miękkich.

3. Wskaż najczęstsze przyczyny braku zainteresowania szkoleniami.

W tym pytaniu wygrały 2 kategorie: BRAK CZASU oraz ZBYT WYSOKIE KOSZTY, co również wpisuje się w coraz silniejszy trend szkoleń krótkich, łatwo dostępnych i za nieduże pieniądze.

4. Pomóż nam ustalić tematy kolejnych webinariów - wpisz własne propozycje interesujących dla Ciebie tematów.

Bardzo dziękujemy za wszystkie propozycje kolejnych tematów. Pojawiło się ich naprawdę wiele. Kilka z nich zrealizujemy już podczas sierpniowych webinarów.

 

Podsumowując, coraz bardziej widocznym trendem jest zainteresowanie szkoleniami online i webinarami. Uczestnicy oczekują skonkretyzowanych szkoleń, w dobrej cenie, dostęnych w każdej chwili, szybkich i efektywnych. Równocześnie zakres tematyczny musi dostarczać wiedzy na temat szerokiego zakresu kompetencji.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć