Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Anita Michalska

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Anita Michalska
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

 

Certyfikowany trener i coach, konsultant, breathworker
 

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego – ukończyła politologię ze specjalizacją z dziennikarstwa. Posiada certyfikaty Trenera Praktyka Biznesu oraz Coacha Praktyka Biznesu, które uzyskała w Norman Bennet Academy. Ukończyła kurs trenerski na Wszechnicy UJ, zaawansowany kurs trenerski na Akademii Mistrzów Treningu w GT Mentor, I i II stopień Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopień Mind Body Bridging. Uczyła się również w Instytucie Psychologii Procesu, gdzie ukończyła 2-letnie studium terapeutyczne w ramach swojej specjalizacji z coachingu. Obecnie uczestniczy w profesjonalnym treningu oddechowym w Instytucie Oddechu, w ramach którego rozwija swoje umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz usprawniania komunikacji w trudnych sytuacjach.

Posiada 13 – letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Przez wiele lat była związana ze sprzedażą w różnych branżach. Przez ponad 5 lat prowadziła ze wspólnikiem doradztwo kredytowe. Od 2010 roku pracuje jako trener, prowadząc warsztaty grupowe i sesje indywidualne z następujących tematów:

  • Usprawnianie komunikacji w zespole oraz z klientami.
  • Radzenie sobie ze stresem.
  • Lepsza organizacja czasu pracy i zwiększanie swojej efektywności.
  • Praca z ograniczającymi przekonaniami, zmiana sposoby myślenia.
  • Rozwiązywanie konfliktów w zespołach.
  • Zarządzanie zespołem.

Praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność, dlatego czerpie dużą satysfakcję z prowadzonych działań. Uważa, że każdy człowiek ma w sobie potencjał do wykorzystania, ale nie każdy o tym wie.
W pracy stawia na autentyczność i prawdziwe relacje, ponieważ według niej tylko to obecnie gwarantuje sukces. Przeprowadziła 1400 sesji indywidualnych z klientami i ponad 3400 godzin warsztatów grupowych.

Realizowała projekty dla takich firm jak: PZU, Grupa Żywiec, Eurocash, BPH, Interia, Generali, CEZ, BPH, BZ WBK, Azimo, DOZ, Coca Cola, Pelion, Dylczyk Business Art, Polska Szkoła Etykiety, 1000ideas, Harmonic, DHL, Afriso, Saint Gobain, Nutricia (Danone).

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć