Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Damian Ziętara

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Damian Ziętara
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

Damian Ziętara

Psycholog Biznesu, trener & certyfikowany coach superwizor (EMCC)

 

Członek założyciel European Mentoring & Coaching Council. Menadżer z 16- letnim doświadczeniem w sektorze B2B (Manager ds. Rozwoju Regionu, Dyrektor Sprzedaży, Dyrektor Operacyjny), Auditor ISO. Od 2008 roku prowadzi Coachingi dla średniej i wyższej kadry managerskiej, koordynuje współtworzy i prowadzi projekty doradcze i szkoleniowo wdrożeniowe.

Łącząc wiedzę i doświadczenie z zakresu psychologii biznesu, nowoczesnych metod rozwoju i własną praktykę managerską prowadzi warsztaty kompetencyjne i rozwojowe. Działania te łączy jeden główny element: zarządzanie energią osobistą i energią organizacji oraz ich wpływ na efektywność w procesach zmian i zaangażowanie w to co robimy.

Pracuje z managerami i grupami funkcjonującymi w warunkach szczególnego narażenia na stres i presji efektywności biznesowej i osobistej na bazie autorskiego programu RTM.

Realizował projekty szkoleniowe i doradcze między innymi dla: PZU, Gruner Und Jahr, International Paper Kwidzyn, Business Consulting Group, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, UPEMI, MSCDN, Fundacja Obserwatorium Zarządzania, Wektor Consulting, Remedis Sp. Z o.o. Lovells Polska, Rotaerota, Allen & Overy, Komisja Europejska w Brukseli, Siódemka Sp. Z o.o., Sephora, GUS, PKO BP, Axel Springer, Bulten Polska, Atlas Group, Holiday Inn, ZUS, Baby Design, BGŻ, Hotel Copernicus, Business Lease, Fabryka Kresek i innych.

Prowadzi szereg szkoleń kompetencyjnych oraz zajęcia na studiach podyplomowych. 

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć