Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Jolanta Piątkowska

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Jolanta Piątkowska
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

Coach, Trener, Konsultant

Jolanta jest certyfikowanym coachem w pracy indywidualnej i grupowej, coachem Action Learning, trenerem rozwoju osobistego, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, blogerką. Absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku nauki polityczne, specjalizacja marketing polityczny. Ukończyła również Szkołę Coachingu Indywidualnego i Grupowego akredytowaną przez ICF. Posiada certyfikat trenera uzyskany w firmie szkoleniowej Gamma oraz certyfikat coacha Action Learning WIAL Poland.

Przez 10 lat pełniła rolę menedżera zarządzającego zespołami obsługi klienta, sprzedażowymi, projektowymi i technologicznymi, realizując cele dla czołowych agencji reklamowych w Polsce dla klientów międzynarodowych. Wielokrotnie tworzyła i wdrażała nowe struktury obsługi klienta, budowała zespoły projektowe i technologiczne, procesy oraz procedury wspierające i rozwijające biznes w zakresie sprzedaży usług agencji reklamowych. Zarządzała zespołami lokalnymi i zdalnymi.

Szczególnie bliskie są jej tematy takie jak: rozwój organizacji w kierunku turkusu, transformacyjne rozmowy, coaching zorientowany na rozwiązania oraz Action Learning.

Współpracuje z Uniwersytetem Adama Mickiewicza i podczas warsztatów coachingowych wspiera studentów w definiowaniu ich ścieżki kariery oraz opracowywaniu strategii realizacji celów. Wykładowca na studiach Holilider – Integralny Lider organizacji przyszłości – zajęcia dotyczące Action Learning jako metody rozwiązywania problemów i rozwoju kompetencji liderskich, Coaching Indywidualny i Team Coaching na Uczelni Łazarskiego i Wyższa Szkoła Bankowa oraz Mediaworking w Collegium da Vinci.

Jolanta organizuje otwarte grupowe warsztaty coachingowe, podczas których towarzyszy w precyzowaniu celów w oparciu o potrzeby i wartości. Pracuje również indywidualnie z klientami w procesach coachingowych. Wspiera organizacje we wdrażaniu kultury feedbacku i rozwoju kompetencji liderskich w oparciu o Action Learning. Szerzy ideę turkusowego zarządzania poprzez m.in. audycję w radiu „Czwórka”, rolę prelegenta w panelu dyskusyjnym „Lider z powołania”. Pisze artykuły o różnorodnych aspektach coachingu i rozwoju osobistego na blogu: Umysł na detoksie. Realizowała projekty m.in. dla firm: Leroy Merlin, Showroom, HPR Group, Shoplo, Freeport Metrics.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć