Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Łukasz Kostecki

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Łukasz Kostecki
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

Ekspert ds. szkoleń i rozwoju, Psycholog, Trener, Doradca, Dyplomowany Coach, Certyfikowany Assesor Procesów AC/DC, oraz Konsultant Extended DISC, z ponad 20 letnim praktycznym doświadczeniem w branży finansowej, farmaceutycznej, FMCG i usługach.

Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmuje się wsparciem i rozwojem innych, pracując na rzecz Klientów biznesowych i indywidualnych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe, między innymi w wdrażaniu zmian; tworzeniu i kompleksowej realizacji projektów szkoleniowo-rozwojowych; prowadzeniu szkoleń, warsztatów i indywidualnych sesji coachingowych; ocenie potencjału i predyspozycji; rozwoju kadry menedżerskiej, oraz osób o kluczowym potencjale; prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie; doradztwie, oraz w innych działaniach z obszaru miękkiego HR, zwiększających motywację, zaangażowanie i efektywność Pracowników. Pracował między innymi dla: TUiR WARTA, HDI Gerling, PKO BP, BPH, Kasy Stefczyka, Enea, USP Zdrowie, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg-Okocim i wielu innych.

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, IBD Business School, oraz wielu specjalistycznych kursów i szkoleń. W swojej pracy łączy praktyczną wiedzę z zakresu współczesnej psychologii, z bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym, pasją, oraz nastawieniem na widoczne efekty podejmowanych działań.

Z natury otwarty, kreatywny, z dużą dawką entuzjazmu i poczucia humoru. Ponieważ wierzy w słowa Einsteina, że ”Życie jest jak jazda na rowerze, by utrzymać równowagę trzeba się ruszać” – stara się być w ciągłym ruchu. Doświadcza, poznaje, odkrywa, wyciąga wnioski, a to, co najlepsze stara się wykorzystać i zastosować w życiu, zarówno swoim, jak i swoich Klientów.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć