Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Monika Kliber

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Monika Kliber
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

Coach Ekspresywny ACC ICF, Trener, Instruktor i Prekursor Metodologii Pisania Ekspresywnego w Polsce

Pomaga Klientom w odkrywaniu odwagi do twórczego życia, rozwijaniu samoświadomości emocjonalnej oraz przechodzeniu przez zmiany, poprzez procesy coachingowe oraz warsztaty z zastosowaniem metody pisania ekspresywnego. Wieloletni praktyk w dziedzinie Human Resources, trener i coach biznesu z doświadczeniem ponad 3500 godzin szkoleń i pracy indywidualnej. Autorka bloga na www.monikakliber.com.

Już ponad 10 lat współpracuję z Klientami w drodze ich rozwoju osobistego. Pracując w międzynarodowych korporacjach w obszarze szeroko rozumianego HR-u,  przeprowadziłam ok 2500 godzin szkoleń oraz ok 1000 godzin pracy 1:1 z zastosowaniem coachingu, mentoringu oraz on the job training. W przeciągu 10 lat współpracowałam z kilkuset menadżerami z całej Polski szkoląc ich oraz ich zespoły. Jako HR Business Partner doradzałam w obszarach zarządzania pracownikami, zaś później jako Trener wspierałam w rozwoju ich kompetencji menadżerskich i osobistych, poprzez szkolenia i coaching.


Obecnie wspieram menadżerów, pracowników firm oraz osoby prywatne w projektowaniu pracy i życia w zgodzie ze swoim rytmem, z zachowaniem równowagi wewnętrznej i zewnętrznej.


Prowadzę warsztaty z zakresu umiejętności menadżerskich, komunikacji, osobistej efektywności, intrapersonalnych, work-life balance oraz coachingu. Prowadzę również indywidualne sesje coachingowe. Organizuję również warsztaty z pisania ekspresywnego, jako formy pogłębiania samoświadomości i transformowania swoich doświadczeń.


Swoje kompetencje trenerskie i coachingowe rozwijałam m.in. poprzez udział w:

  • Studium Zawodowym Coacha Biznesu w Pracowni Coachingu Novo
  • Szkoleniu Points Of You - the coaching game u Joanna Szelugi
  • Szkole Transformacyjno-rozwojowej Grupy Trenerskiej Mentor
  • Szkole Inteligencji emocjonalnej Grupy Trenerskiej Mentor
  • Szkole Trenera Inspiracji w Szkole Inspiracji Lechosława Chaleckiego
  • Szkoleniu I stopnia z Racjonalnej Terapii Zachowań Agnieszki Hottowy

oraz uczestnicząc w wielu szkoleniach z obszarów umiejętności menadżerskich, sprzedaży, komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie. 

Regularnie piszę artykuły do takich magazynów i portali jak: BANG magazyn psychologiczny, Obcasy Podlasia na swojego autorskiego bloga na www.monikakliber.com

Współpracowałam m.in. z takimi firmami jak Provident Polska S.A. Uniwersytet w Białymstoku, INTRUM Justitia Sp. z o.o., Orange Polska S.A., Współpracownia Sp. z o.o., Loża Kobiet Podlaskiego Klubu Biznesu, Agencja grey tree, Behap Sp. z o.o., PAGED - sklejka i inne. 
 

 

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć