Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Piotr Cielecki

Przedstawiamy sylwetki trenerów Alogic: Piotr Cielecki
Zródło: materiały własne trenera
Podziel się

W swojej pracy korzysta z najnowszych ustaleń psychologii pozytywnej, behawioralnej, oraz psychocybernetyki. Pracował z setkami zespołów sprzedażowych, z właścicielami dużych krajowych spółek i menadżerami średniego, oraz wyższego szczebla. Certyfikowany coach ICC, absolwent filozofii, oraz psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, który ukończył z wyróżnieniem.

Przede wszystkim praktyk biznesu z bogatym wachlarzem doświadczeń zarówno w sprzedaży, jak i w budowaniu, oraz prowadzeniu skutecznych zespołów. Na przestrzeni ośmiu lat pracy zawodowej stał się specjalistą w przygotowywaniu autorskich programów szkoleniowych, tworzonych z myślą o maksymalnym rozwinięciu potencjału i kompetencji uczestników. Jest autorem nowatorskich rozwiązań, dedykowanych pracownikom zajmującym specjalistyczne i menadżerskie stanowiska. W pracy szczególnie ceniony za wysoki profesjonalizm, dużą uważność nakierowaną na proces grupowy, nowatorskie podejście i duże doświadczenie biznesowe.

Współpracuje z firmami w zakresie budowania silnej, rozpoznawalnej marki, sprzedaży, zarządzania i przywództwa, skutecznej komunikacji, oraz prowadzenia perswazyjnych wystąpień publicznych. Jest znany z olbrzymiego zaangażowania w proces szkoleniowy, a przekazywane przez niego narzędzia cechują się najwyższą skutecznością, dostarczając klientom najlepszych rozwiązań w codziennych sytuacjach businessowych. Twórca autorskich programów treningowych Klucz do Zmiany i Masters of Communication, łączących metody pracy coachingowej, treningu interpersonalnego i ustawień systemowych.

Przez ponad trzy lata zajmował się tworzeniem skutecznych zespołów w oparciu o najnowsze ustalenia psychocybernetyki i motywacji 3.0. Tutaj też wyspecjalizował się w implementacji coachingowego modelu pracy z zespołem dla wyższej i średniej kadry menadżerskiej, jak również stworzył i rozwinął 12 autorskich metod team-buildingowych w oparciu o cykl Kolba, łącząc aktywność fizyczną z najnowszymi odkryciami psychologii w zakresie motywowania, komunikacji i sprzedaży prowokatywnej. Przeprowadził przez indywidualny proces coachingowy 379 menadżerów oraz poprowadził ponad 170 dni szkoleniowych z zakresu budowania zespołu i innych kompetencji menadżerskich. Zdobywał doświadczenie jako konsultant w przedsiębiorstwach zajmujących się wdrażaniem nowych technologii, oraz jako twórca autorskich systemów sprzedaży w firmach ubezpieczeniowych i w bankach.

Jego misją jest zrobienie ze świata lepszego miejsca poprzez skuteczne rozwijanie potencjału jego partnerów biznesowych.

Specjalizacja:

  • Budowanie skutecznych zespołów.
  • Nowoczesne techniki sprzedażowe.
  • Perswazyjne wystąpienia publiczne i biznesowe.
  • Budowanie silnej i rozpoznawalnej marki.
  • Efektywna komunikacja wpływu.
  • Specjalistyczne warsztaty dla kadry menadżerskiej z zakresu przywództwa i zarządzania zmianą.
  • Tworzenie kultury organizacyjnej, oraz integrowanie zespołów. 
  • Przeprowadzanie zespołu przez proces zmiany.
  • Challenger sale.

Proprowadził warsztaty, prelekcje motywacyjne, szkolenia i sesje coachingowe między innymi dla: Huawei Polska, Johnson & Johnson, BSH, Samsung, Credit Aglicole, Philips, Geberit, PKN Orlen, Sandos, BGŻ BNP Paribas, Swatch Group, Celon Pharma, Beco i wielu innych

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć