Najczęściej zadawane pytania

Warsztaty dla HR

Szkolenia zamknięte

Pozostałe

Warsztaty dla HR

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

Nie potrzebujesz nic oprócz dobrego nastroju. Niezbędne materiały zapewnimy, a gdybyśmy potrzebowali, abyś coś zabrał/a ze sobą – damy znać odpowiednio wcześniej.

Najpóźniej 5 dni przed szkoleniem przyjmujemy zgłoszenia, o ile są jeszcze wolne miejsca. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Każdy uczestnik po ukończonym szkoleniu otrzyma imienny certyfikat ukończenia kursu. Na miejscu dostaniesz papierowy, a w emailu certyfikat w formie elektronicznej.

Jasne, damy 10% rabatu Tobie i każdej zapisanej przez Ciebie osobie.

Tak, po zapisaniu na szkolenie, będziemy się z Tobą kontaktować, dopytamy także o menu i przygotujemy takie jakie będzie Tobie odpowiadało.

Zamknięte otwarte

Możemy zrealizować szkolenie dedykowane nawet dla 1 osoby. Przyjmie ono formę indywidulanych konsultacji z odpowiednio dobranym trenerem.

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Wszystko zależy od celu szkolenia, potrzeb grupy i ilości osób. Ustalimy to wszystko negocjując ofertę, biorąc pod uwagę dostępność czasu uczestników grupy i trenerów.

Zazwyczaj, prosimy zamawiającego o opis potrzeby/problemu/pomysłu na szkolenie. Chcemy poznać potrzeby i charakterystykę grupy, żeby trafnie zaproponować tematy i trenerów. Czasami badamy potrzeby grupy odpowiednimi testami lub wywiadami. Gdy zbierzemy odpowiednie informacje zaproponujemy kilka wariantów szkolenia, odpowiednich trenerów i możliwe warianty logistyczne – czas i miejsce. Po podjęciu decyzji dogramy szczegóły.

W zależności od oczekiwań, charakterystyki grupy i celów szkolenia. Zazwyczaj jeden dzień szkolenia dla 8 osobowej grupy to koszt ok. 4000-6000 PLN netto.

W przypadku szkoleń zamkniętych mamy dużo możliwości. Dysponujemy salami szkoleniowymi, ale możemy zrealizować je w salach wskazanych przez Klienta lub w siedzibie firmy.

Tak w trakcie ustaleń dotyczących organizacji szkolenia, dopytamy także o menu i przygotujemy takie jakie będzie Wam odpowiadało.

Każdy uczestnik po ukończonym szkoleniu otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Na miejscu dostaniesz certyfikat papierowy, a w e-mailu certyfikat w formie elektronicznej.

Pozostałe

Usługi konsultingowe wyceniamy zawsze indywidualnie. Możesz podać nam wysokość Twojego budżety – określając w ten sposób maksymalny koszt. Jeśli nie chcesz określać budżetu – podamy Ci koszt usługi wynikający z określonych celów i zakresu usługi.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Zostaw nam wiadomość.
Zazwyczaj odpisujemy dość szybko.

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć