Kompleksowe wsparcie i doradztwo biznesowe dla firm

Nasze atuty

Skuteczność

Fachowe doradztwo biznesowe

Interdyscyplinarność

Wiedza ekspercka

Indywidualne podejście

Nastawienie na rezultaty

Zaangażowanie

Czym się zajmujemy?

Szkolenia dla biznesu

Wykorzystaj swój potencjał. Dlaczego warto doskonalić kompetencje miękkie pracowników? Ponieważ są niezbędne na każdym stanowisku niezależnie od branży. Nasz zespół tworzą doświadczeni eksperci i praktycy biznesu, wyspecjalizowani w podnoszeniu kompetencji pracowników w obszarach takich jak: komunikacja, budowanie zespołu, zarządzanie czasem, zarządzanie zmianą, umiejętności menedżerskie, wystąpienia publiczne, i wiele innych.

Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Trójmiasto i każde inne miasto na życzenie Klienta. Dodatkowo dzięki platformie e-learningowej nasze szkolenia dostępne są w każdej lokalizacji i o dowolnej porze. Szkolenia dla biznesu organizujemy zarówno w formie otwartej jak i dedykowanej – z programem dopasowanym do indywidualnych potrzeb firmy i oczekiwań jej pracowników.

Budowanie zespołu

Otwartość na dyskusję, sprawne rozwiązywanie konfliktów, współpraca ukierunkowana na zamierzone cele. Budowanie efektywnego zespołu wymaga zaangażowania zarówno ze strony pracowników jak i lidera. Oferujemy szkolenia, warsztaty, programy rozwojowe dla kadry menadżerskiej, a także kompleksowe doradztwo w zakresie tworzenia nowego zespołu, rozwiązywania konfliktów, integrowania pracowników. Wspieramy funkcjonowanie pojedynczych zespołów, myśląc jednocześnie o sukcesie całej firmy.

Komunikacja w biznesie

Czym dla biznesu jest skuteczna komunikacja? Szkolenia rozwojowe z zakresu komunikacji pomogą Ci znaleźć odpowiedź na kluczowe pytania dotyczące efektywnego kształtowania relacji z klientami i współpracownikami. Komunikacja w biznesie to także szereg działań wizerunkowych związanych z obecnością w kanałach social media oraz szeroko rozumianym public relations. Dzielimy się wiedzą na temat nowoczesnych narzędzi oraz pomagamy zdobyć praktyczne umiejętności efektywnej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Ważną częścią szkolenia i doskonalenia umiejętności pracowniczych jest komunikacja asertywna. Znajomość technik i narzędzi komunikacji asertywnej usprawnia komunikacją z podwładnymi oraz zmniejsza ilość konfliktów w zespole.

Efektywność osobista

Efektywność osobista pojedynczego pracownika przekłada się na sukces całej firmy. Dlatego doskonalimy umiejętności właściwego definiowania priorytetów, zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem czy delegowania zadań. Prowadzimy otwarte szkolenia rozwojowe dla pracowników, szyte na miarę szkolenia zamknięte, konsultacje biznesowe dla firm oraz indywidualne sesje coachingowe.

Motywowanie pracowników

Zmotywowani pracownicy wykonują swoje obowiązki szybciej i skuteczniej. Pomożemy Ci wykorzystać potencjał pracowników realizując kompleksowe szkolenia z nowoczesnych narzędzi i technik motywacji. Poszukujesz sposobu na zmotywowanie do efektywniejszej pracy działu sprzedaży lub planujesz warsztaty dla pracowników? Przekonaj się czym jest mowa motywacyjna. Zaproś doświadczonego trenera lub sam weź udział w szkoleniu.

Oferujemy także kompleksowe wsparcie i konsulting w projektowaniu i wdrażaniu skutecznego systemu motywacyjnego w firmie, który pomoże zmniejszyć rotację i zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników w firmie.

Doskonalenie kompetencji menedżerskich

Cechy i umiejętności menadżera bezpośrednio wpływają na wydajność pracy jego zespołu i współpracowników. Proponujemy wsparcie trenerów i praktyków biznesu doświadczonych w usprawnianiu procesu zarządzania zespołem, przywództwa, delegowania obowiązków, rozwiązywania konfliktów i innych obszarów kluczowych w pracy menadżera.

Bądź inspiracją dla swoich pracowników. Organizujemy indywidualne spotkania i szkolenia, podczas których dowiesz się jak wpływać na zmianę postaw i zachowań pracowników, jak ich motywować i jak skutecznie egzekwować efekty pracy przy jednoczesnym dbaniu o zaangażowanie oraz satysfakcję z wykonywanych zadań.

Executive coaching

Indywidualne sesje coachingowe dedykowane menadżerom najwyższego szczebla. Oparta na zaufaniu relacja zmierzająca do zaspokojenia osobistych potrzeb oraz wymagań wynikających z pełnienia kluczowych funkcji w organizacji. Podnoszenie kwalifikacji top menadżerów wymaga specjalistycznych umiejętności trenerskich. Współpracuj z najlepszymi coachami, którzy znają specyfikę pracy prezesów, wiceprezesów oraz dyrektorów firm i instytucji i potrafią skutecznie towarzyszyć im w drodze do rozwoju.

Wystąpienia publiczne

Udział w konferencjach, prezentacja firmy i autoprezentacja to ważne elementy budowania wizerunku eksperta. Wystąpienia przed zarządem, klientami czy zespołem pracowników stanowią również nieodłączną część pracy każdego menadżera. Pomagamy pokonać tremę i podpowiadamy jak przemawiać, żeby zainteresować słuchaczy i przekonać ich do swoich argumentów. Zapewniamy kompleksową pomoc w przygotowaniu nowoczesnej prezentacji multimedialnej – zwięzłej oraz atrakcyjnej wizualnie. Organizujemy również specjalne szkolenia, których celem jest efektowna i skuteczna mowa motywacyjna.

Przekonaj się jak możemy Ci pomóc. Wspólnie opracujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Przekonaj się jak możemy Ci pomóc. Wspólnie opracujemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy

Skontaktuj się z nami

Czym się kierujemy?

Kompleksowość

Jesteśmy zaufanym partnerem w budowaniu strategii doskonalenia kompetencji pracowniczych. Współpracę rozpoczynamy od rzetelnej analizy potrzeb Twojej firmy, aby w pełni wykorzystać jej potencjał.

Elastyczność

Dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. To gwarancja, że pracownicy rozwijają kompetencje kluczowe dla Twojej branży.

Partnerstwo

Efektywny proces współpracy nie polega jedynie na wysyłaniu jednostronnych komunikatów, ale wzajemnym zrozumieniu, zaufaniu i otwartej komunikacji. Zarówno na sali szkoleniowej, jak i w kontaktach biznesowych pozostajemy wierni partnerskim sposobom budowania relacji.

Doświadczenie

Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami o mocno rozwiniętych kompetencjach społecznych. Nasz zespół tworzą eksperci i praktycy biznesu, którzy swoją wiedzą potrafią dzielić się rozumiejąc biznesowe realia.

Nowoczesność

Naszym celem jest zmiana postaw i zachowań pracowników, która wpłynie na poprawę wydajności ich pracy. W trosce o najwyższą jakość i skuteczność naszych usług na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy rynkowe oraz wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Efektywność

Chcemy, aby inwestycja w rozwój kadry pracowniczej przynosiła wymierne korzyści dla Twojej firmy. Niezależnie czy realizujemy szkolenia rozwojowe dla pracowników, czy też konsultujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy, za każdym razem zmierzamy do osiągnięcia mierzalnych rezultatów.

Strategia

Wspieramy firmy w planowaniu działań, które zapewnią pracownikom optymalne warunki do ciągłego rozwoju. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają stałe poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych na różnych poziomach zaawansowania.

Zaufanie

Nasze relacje z klientami opieramy na szczerości i zaufaniu. Zależy nam, aby dobrze poznać firmę, z którą współpracujemy oraz zespół jej pracowników, by jeszcze lepiej identyfikować wszystkie potrzeby

Satysfakcja

Miarą skuteczności prowadzonych szkoleń i usług konsultingowych jest zawsze sukces naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, by wspólnie cieszyć się z osiąganych rezultatów.

Jak się z nami współpracuje?

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Zostaw nam wiadomość.
Zazwyczaj odpisujemy dość szybko.