Biznesowe szkolenia otwarte dla firm

Co nas wyróżnia?

Praktyczna wiedza

Stawiamy na wiedzę, którą łatwo można wykorzystać w codziennej pracy, tak by przynosiła realne korzyści.

Unikalna atmosfera

Nasi trenerzy są nie tylko kompetentni, ale także kochają swoją pracę i kontakt z ludźmi. Dzięki pozytywnej atmosferze podczas szkolenia wszyscy czują się swobodnie i komfortowo.

Małe grupy

Szkolenia otwarte dla biznesu realizujemy indywidualnie lub w niewielkich zespołach. Nauka w małych grupach podnosi skuteczność szkolenia oraz wspiera integrację i budowanie zespołu.

Zajęcia oparte o narzędzia edukacyjne

Bazujemy na najnowszej wiedzy i innowacyjnych rozwiązaniach edukacyjnych, które pozwalają nam stale podnosić efektywność prowadzonych szkoleń.

Elastyczny kalendarz

Oferujemy grafik szkoleń, który daje możliwość wyboru spośród wielu różnorodnych terminów. Grafik może zostać także dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników. Z nami każdy znajdzie czas na rozwój!

Bezpośredni kontakt z prowadzącym

Prowadzący na bieżąco śledzą postępy pracowników, udzielając im cennych wskazówek. By jeszcze łatwiej i szybciej przyswajali wiedzę.

Harmonogram najbliższych szkoleń

Do kogo kierujemy nasze otwarte szkolenia biznesowe?

Indiwidualni pracownicy

Doskonalenie umiejętności to nieodłączny element rozwijania kariery zawodowej każdego pracownika, a szczególnie ważne w osiąganiu sukcesu zawodowego są kompetencje miękkie. Firmy mogą delegować na nasze szkolenia biznesowe otwarte wybranych pojedynczych pracowników, czy kilka osób jednocześnie. Także każda osoba indywidualna dbająca o swój rozwój zawodowy i osobisty może samodzielnie wybierać i realizować razem z nami potrzebne dla siebie szkolenia.

Zespoły pracowników

Umiejętność pracy w grupie, skuteczna komunikacja, szkolenia w zakresie budowania zespołu, zarządzania zmianą, obsługi klienta, etc. Zadbamy o efektywną współpracę w obrębie każdego zespołu, która usprawni działanie całej firmy.

Małe i duże przedsiębiorstwa

Jak ulepszyć współpracę pomiędzy działami lub zwiększyć poziom identyfikacji pracowników z celami i wartościami firmy? Spojrzymy kompleksowo i wybierzemy najlepsze sposoby na rozwój Twojej firmy. Jesteśmy gotowi pomóc w ułożeniu i zaplanowaniu programu szkoleń dla całej firmy, w dłuższej i krótszej perspektywie czasu, z uwzględnieniem celów i wskaźników biznesowych.

Alogic – dlaczego warto szkolić się razem z nami?

Analizujemy potrzeby

Badamy bieżące potrzeby firmy i pracowników. Pomagamy wybrać temat szkolenia, aby podnieść efektywność pojedynczego osób lub całego zespołu. Modyfikujemy przebieg i zakres szkolenia w oparciu o konkretną branżę i zakres kompetencji potrzebny na danym stanowisku pracy.

Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania

W swojej pracy stosujemy wyłącznie metody sprzyjające uczeniu się, które angażują pracowników do aktywnego udziału w prowadzonym szkoleniu. Atrakcyjna forma zajęć oparta na zadaniach praktycznych i przykładach ułatwia przyswojenie informacji oraz zwiększa poziom satysfakcji uczestników szkolenia biznesowego dla firm.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół tworzy wykwalifikowane grono ekspertów, którzy poza specjalistyczną wiedzą posiadają bogato rozwinięte kompetencje trenerskie. Zaangażowanie, entuzjazm i komunikacja oparta na współpracy to gwarancja, że szkolenie przyniesie korzyść zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy.

Zapewniamy komfort

Otwarte szkolenia dla biznesu realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak również w salach konferencyjnych i szkoleniowych. W trosce o komfort naszych Klientów jesteśmy elastyczni. Wskaż czas i miejsce, w którym moglibyśmy doskonalić kompetencje pracowników w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach, a zrobimy wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom.

Proponujemy właściwe rozwiązania

Nie przekazujemy tylko wiedzy, ale uczymy praktycznego wykorzystania zdobytych informacji w codziennych sytuacjach biznesowych. Podczas biznesowego szkolenia otwartego pracownicy zostają wyposażeni w gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą jeszcze sprawniej wykonywać swoje umiejętności i jeszcze lepiej radzą sobie w sytuacjach problemowych.

Zapraszamy do rozwoju

Rozwój to wartość zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Dostęp do atrakcyjnych szkoleń i możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pomaga pozyskać wartościowych pracowników i zapobiega ich utracie. Wyposażamy pracownika w kompetencje adekwatne do oczekiwań i rozwijamy je w sposób, który zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy.

Przekonaj szefa, że warto inwestować, w wybrane przez Ciebie szkolenie

Zastanawiasz się jak to zrobić żeby zgodził się na szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego zespołu? Nic dziwnego, dobre otwarte szkolenia dla biznesu to inwestycja, która powinna przynieść firmie konkretne korzyści. Pobierz plik PDF i przekonaj go, że Alogic to najlepszy partner w drodze do rozwoju.

Pobierz materiały [PDF]
Poznaj miejsca szkoleń

Jak się z nami współpracuje?

Najczęściej zadawane pytania?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak dojechać do sali szkoleniowej?

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Zostaw nam wiadomość.
Zazwyczaj odpisujemy dość szybko.