Warszawa
1 dzień
10 miejsc

990 PLN

+ VAT 23%

Budowanie biznesu kanałami nowych technologii

Warszawa
1 dzień
10 miejsc

990 PLN

+ VAT 23%

Opis szkolenia

Opis szkolenia:

W Polsce zwiększa się liczba startupów, ponieważ jest to najbardziej produktywna forma biznesu. Jakby wyglądało Twoje życie, gdybyś Ty też zbudował własny biznes? Kluczowymi umiejętnościami, których będziesz potrzebował jest: sprzedaż, marketing i PR - to dzięki nim zyskasz klientów.


Ludzie darzą coraz większym zaufaniem transakcje zawierane przez Internet, podczas gdy wiara w sprzedaż bezpośrednią spada. Warto więc komunikować się z klientami kanałami nowych technologii aby zwiększać zasięgi. Warto znać mechanizmy marketingu, aby pomnażać zyski. Ale jak to zrobić? Jeśli Cię to interesuje, to szkolenie "Budowanie biznesu kanałami nowych technologii" jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się jak zbudować Twój własny, dobrze prosperujący biznes i zacznij zarabiać więcej.

Czego się dowiesz?

 • Jakie są aktualne trendy używania kanałów nowych technologii w sprzedaży
 • Jak analizować rynek aby wybrać odpowiednie kanały  
 • Jaką wybrać strategię marketingową w zależności od popytu na rynku

Korzyści dla firmy:

Wartość rynku e-commerce wynosi już ponad 40 mld zł, a specjaliści przewidują, że kwota ta w najbliższych latach jeszcze wzrośnie. Ludzie darzą coraz większym zaufaniem sprzedaż internetową, natomiast wiara w sprzedawców bezpośrednich spada.

Warto prowadzić sprzedaż kanałami nowych technologii aby zwiększać zasięg i docierać do nowych grup docelowych. Warto znać mechanizmy marketingu w kanałach nowych technologii aby pomnażać zyski ze sprzedaży swoich produktów i usług. Warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów aby budować z nimi trwałe relacje odporne na ataki konkurencji.   

Korzyści dla uczestnika:

Będziesz skutecznie komunikować się z klientami tworząc nową reputację swojej marki. Dowiesz się jak zwiększyć ilość potencjalnych klientów przez rozbudowanie kanałów komunikacji z rynkiem. Zwiększysz ruch na stronie.

Poznasz różnicę między klientem a fanem marki i dowiesz się jak przekroczyć tę granicę dzięki silnemu wizerunkowi marki. Nauczysz się projektować skuteczną strategię sprzedaży produktów w kampanii

Program szkolenia

09:00

Podstawy marketingu w e-commerce:

 • Wyznaczanie celu kampanii: 
  • Model SMART
  • Model AIDA
 • Profilowanie klienta - tworzenie profilu odbiorcy/persony
 • Wybór archetypu marki do grupy docelowej 

11:30

Przerwa

12:00

Webwriting:

 • Znaczenie tekstów pisanych 
 • Pisanie perswazyjnych artykułów na bloga
 • Planowanie i tworzenie kampanii mailingowej na dedykowanej platformie 

14:00

Lunch

15:00

Strategie omnichanelowe:

 • Co to jest omnichannel?
 • Analiza kanałów social-media
 • Tworzenie harmonogramu działań w Social media 
 • Podstawy SEO

17:00

Podsumowanie

 • Wręczenie certyfikatów uczestnictwa

17:15

Zakończenie szkolenia

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Dla przedsiębiorców prowadzących biznesy i osób odpowiedzialnych za zarządzanie marką w kanałach nowych technologii

Dla osób rozpoczynających działania w obszarze kanałów nowych technologii i potrzebujących poszerzenia swojej wiedzy

Dla wszystkich poszukujących inspiracji i ciekawych trendów w obszarze marketingu i kanałów nowych technologii

Alogic – dlaczego warto szkolić się razem z nami?

Analizujemy potrzeby

Badamy bieżące potrzeby firmy i pracowników. Pomagamy wybrać temat szkolenia, aby podnieść efektywność pojedynczego osób lub całego zespołu. Modyfikujemy przebieg i zakres szkolenia w oparciu o konkretną branżę i zakres kompetencji potrzebny na danym stanowisku pracy.

Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania

W swojej pracy stosujemy wyłącznie metody sprzyjające uczeniu się, które angażują pracowników do aktywnego udziału w prowadzonym szkoleniu. Atrakcyjna forma zajęć oparta na zadaniach praktycznych i przykładach ułatwia przyswojenie informacji oraz zwiększa poziom satysfakcji uczestników szkolenia.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół tworzy wykwalifikowane grono ekspertów, którzy poza specjalistyczną wiedzą posiadają bogato rozwinięte kompetencje trenerskie. Zaangażowanie, entuzjazm i komunikacja oparta na współpracy to gwarancja, że szkolenie przyniesie korzyść zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy.

Zapewniamy komfort

Otwarte szkolenia dla biznesu realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak również w salach konferencyjnych i szkoleniowych. W trosce o komfort naszych Klientów jesteśmy elastyczni. Wskaż czas i miejsce, w którym moglibyśmy doskonalić kompetencje pracowników w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach, a zrobimy wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom.

Proponujemy właściwe rozwiązania

Nie przekazujemy tylko wiedzy, ale uczymy praktycznego wykorzystania zdobytych informacji w codziennych sytuacjach biznesowych. Podczas szkolenia pracownicy zostają wyposażeni w gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą jeszcze sprawniej wykonywać swoje umiejętności i jeszcze lepiej radzą sobie w sytuacjach problemowych.

Zapraszamy do rozwoju

Rozwój to wartość zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Dostęp do atrakcyjnych szkoleń i możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pomaga pozyskać wartościowych pracowników i zapobiega ich utracie. Wyposażamy pracownika w kompetencje adekwatne do oczekiwań i rozwijamy je w sposób, który zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy.

Jak się z nami współpracuje?!

 • Maciej Kłodaś

  Maciej Kłodaś

  Project Manager, VIMANA

  W kilku słowach uważam, że szkolenie było znakomite, a trenerka Małgosia to wyśmienity praktyk z bardzo fajnym podejściem do grupy. Bywałem już na szkoleniach z komunikacji, ale to (połączenie wiedzy, praktyki oraz osoby prowadzącego) było zdecydowanie najlepsze. Bez zbędnego wodolejstwa – samo mięso i to najlepszej jakości – bardzo mocno skorzystałem i uważam, że każdy powinien znać kilka prostych zasad, które w połączeniu z obserwacją rozmówcy (ale i siebie przede wszystkim) pozwolą podnieść jakość komunikacji, a tym samym jakości świadczonych usług i komfortu pracy.

 • Joanna Góral

  Joanna Góral

  IT Supervisor, Quality Assurance, HAVI Logistics

  Szkolenie spełniło moje wysokie oczekiwania: profesjonalizm, dopasowanie szkolenia do potrzeb klienta, świetna organizacja i super atmosfera. Wspaniale jest być szkolonym przez trenera, który jest pasjonatem i od którego bije dziecięca radość z wykonywania swojej pracy. Po prostu rewelacja!

 • Przemysław Szymański

  Przemysław Szymański

  Młodszy Specjalista ds. kadr i plac, Keller

  Szkolenie było dla mnie dużym zaskoczeniem. Duże zróżnicowane ćwiczeń, przyjacielska atmosfera oraz dogodna lokalizacja sprawiły, że kończąc warsztaty czułem ogromną satysfakcję. Współpraca z tak profesjonalnym trenerem to czysta przyjemność. Gorąco polecam.

 • Monika Sawicka

  Finance Director, Exon Computer System

  Przede wszystkim chciałabym podziękować za możliwość uczestnictwa w szkoleniu. Warsztaty były prowadzone w sposób interaktywny, z ciągłym zaangażowaniem grupy. Bardzo mi się podobało podejście prowadzącego, odkrywcze techniki, praktyczne scenki treningowe. Aż chce się spróbować kierować zespołem, pomimo braku przekonania co do własnych umiejętności!

 • Joanna Poprawska

  Joanna Poprawska

  Project Manager, VIMANA

  Niezbędna teoria na szkoleniu NIEDOSKONAŁOŚĆ. AKCJA-REAKCJA została przedstawiona w bardzo atrakcyjny sposób. Teoria nie przyćmiła jednak części praktycznej, która stanowiła właściwą, niezwykle ciekawą część warsztatów. Dzięki zastosowaniu, angażując wszystkich uczestników, przyswojoną teorię filarów typów komunikacji i typów person, można było sprawdzić w praktyce, szybko weryfikując ewentualne błędy, które towarzyszą komunikacji. Założone przed rozpoczęciem szkolenia cele zostały zrealizowane, a otrzymane skrypty – będące podsumowaniem najważniejszych problemów – do dziś są pomocą, która stanowi wsparcie podczas trudnych rozmów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Przekonaj szefa, że warto inwestować, w wybrane przez Ciebie szkolenie

Zastanawiasz się jak to zrobić żeby zgodził się na szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego zespołu? Nic dziwnego, dobre szkolenia dla biznesu to inwestycja, która powinna przynieść firmie konkretne korzyści. Pobierz plik PDF i przekonaj go, że Alogic to najlepszy partner w drodze do rozwoju.

Pobierz materiały [PDF]

Pakiety szkoleń

Pakiet Praktyk

990 PLN

Najczęściej zadawane pytania?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak dojechać do sali szkoleniowej?

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

Budowanie biznesu kanałami nowych technologii

990 PLN

Cena netto + VAT 23%

Budowanie biznesu kanałami nowych technologii

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć