Warszawa
1 dzień
12 miejsc

990 PLN

+ VAT 23%

E-commerce B2C

Warszawa
1 dzień
12 miejsc

990 PLN

+ VAT 23%

Opis szkolenia

Opis szkolenia:

Szkolenie porusza najważniejsze obszary związane z e-commerce ucząc sposobu myślenia koniecznego do planowania i kreowania działań w tym obszarze. Opiera się na analizie procesów sprzedaży i popularnych kanałów social media łącząc twarde dane z miękkim spojrzeniem na proponowaną przez nas treść oczami konsumenta. Proponuje formę budowania strategii biznesowej poprzez oparcie o marketing. Uczy budowania komunikacji z klientem opartej ścisłej relacji między jego potrzebami a wizerunkiem marki, która te potrzeby zaspokaja. 
 

Cel szkolenia:

 • Nauczenie uczestników w jaki sposób dbać o reputację firmy 
 • Poznanie zasad skutecznej komunikacji z klientami 
 • Nauczenie uczestników technik pozyskiwania klientów 
 • Nauczenie uczestników sposobów zwiększania ruchu na stronie, fanów marki i liczby rekomendacji produktów 
 • Nauczenie uczestników jak budować i promować markę 
 • Nauczenie uczestników jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe oparciu o perswazyjne treści 

Korzyści dla firmy:

Wartość rynku e-commerce wynosi już ponad 40 mld zł, a specjaliści przewidują, że kwota ta w najbliższych latach jeszcze wzrośnie. Ludzie darzą coraz większym zaufaniem sprzedaż internetową, natomiast wiara w sprzedawców bezpośrednich spada.

Warto prowadzić sprzedaż kanałami nowych technologii aby zwiększać zasięg i docierać do nowych grup docelowych. Warto znać mechanizmy marketingu w kanałach nowych technologii aby pomnażać zyski ze sprzedaży swoich produktów i usług. Warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów aby budować z nimi trwałe relacje odporne na ataki konkurencji.   

Korzyści dla uczestnika:

Będziesz skutecznie komunikować się z klientami tworząc nową reputację swojej marki. Dowiesz się jak zwiększyć ilość potencjalnych klientów przez rozbudowanie kanałów komunikacji z rynkiem. Zwiększysz ruch na stronie.

Poznasz różnicę między klientem a fanem marki i dowiesz się jak przekroczyć tę granicę dzięki silnemu wizerunkowi marki. Nauczysz się projektować skuteczną strategię sprzedaży produktów w kampanii

Program szkolenia

09:00

Podstawy marketingu w e-commerce:

 • Wyznaczanie celu kampanii: 
  • Model SMART
  • Model AIDA
 • Profilowanie klienta - tworzenie profilu odbiorcy/persony
 • Wybór archetypu marki do grupy docelowej 

11:30

Przerwa

12:00

Webwriting:

 • Znaczenie tekstów pisanych 
 • Pisanie perswazyjnych artykułów na bloga
 • Planowanie i tworzenie kampanii mailingowej na dedykowanej platformie 

14:00

Lunch

15:00

Strategie omnichanelowe:

 • Co to jest omnichannel?
 • Analiza kanałów social-media
 • Tworzenie harmonogramu działań w Social media 
 • Podstawy SEO

17:00

Podsumowanie

 • Wręczenie certyfikatów uczestnictwa

17:15

Zakończenie szkolenia

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Sprzedawców, którzy chcą podnieść swoje wyniki dzięki wykorzystaniu nowych kanałów. Przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie wprowadzić sprzedaż produktów w internecie. Freelancerów, którzy chcą sprzedawać swoje produkty i usługi w internecie.

Osób, które mają zamiar pracować w sprzedaży i marketingu online. Wewnętrznych działów sprzedaży i marketingu, które chcę zwiększać wyniki dzięki praktycznej wiedzy. Start-upów, które mogą zwiększyć swoje zyski dzięki otwarciu sprzedaży w Internecie.

Osób które szukają pomysłu na swoją karierę zawodową. Właścicieli sklepów chcących zwiększać zasięg i sprzedaż towarów.

Alogic – dlaczego warto szkolić się razem z nami?

Analizujemy potrzeby

Badamy bieżące potrzeby firmy i pracowników. Pomagamy wybrać temat szkolenia, aby podnieść efektywność pojedynczego osób lub całego zespołu. Modyfikujemy przebieg i zakres szkolenia w oparciu o konkretną branżę i zakres kompetencji potrzebny na danym stanowisku pracy.

Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania

W swojej pracy stosujemy wyłącznie metody sprzyjające uczeniu się, które angażują pracowników do aktywnego udziału w prowadzonym szkoleniu. Atrakcyjna forma zajęć oparta na zadaniach praktycznych i przykładach ułatwia przyswojenie informacji oraz zwiększa poziom satysfakcji uczestników szkolenia.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół tworzy wykwalifikowane grono ekspertów, którzy poza specjalistyczną wiedzą posiadają bogato rozwinięte kompetencje trenerskie. Zaangażowanie, entuzjazm i komunikacja oparta na współpracy to gwarancja, że szkolenie przyniesie korzyść zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy.

Zapewniamy komfort

Otwarte szkolenia dla biznesu realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak również w salach konferencyjnych i szkoleniowych. W trosce o komfort naszych Klientów jesteśmy elastyczni. Wskaż czas i miejsce, w którym moglibyśmy doskonalić kompetencje pracowników w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach, a zrobimy wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom.

Proponujemy właściwe rozwiązania

Nie przekazujemy tylko wiedzy, ale uczymy praktycznego wykorzystania zdobytych informacji w codziennych sytuacjach biznesowych. Podczas szkolenia pracownicy zostają wyposażeni w gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą jeszcze sprawniej wykonywać swoje umiejętności i jeszcze lepiej radzą sobie w sytuacjach problemowych.

Zapraszamy do rozwoju

Rozwój to wartość zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Dostęp do atrakcyjnych szkoleń i możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pomaga pozyskać wartościowych pracowników i zapobiega ich utracie. Wyposażamy pracownika w kompetencje adekwatne do oczekiwań i rozwijamy je w sposób, który zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy.

Jak się z nami współpracuje?!

Przekonaj szefa, że warto inwestować, w wybrane przez Ciebie szkolenie

Zastanawiasz się jak to zrobić żeby zgodził się na szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego zespołu? Nic dziwnego, dobre szkolenia dla biznesu to inwestycja, która powinna przynieść firmie konkretne korzyści. Pobierz plik PDF i przekonaj go, że Alogic to najlepszy partner w drodze do rozwoju.

Pobierz materiały [PDF]

Pakiety szkoleń

Pakiet Praktyk

990 PLN

Najczęściej zadawane pytania?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak dojechać do sali szkoleniowej?

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

E-commerce B2C

990 PLN

Cena netto + VAT 23%

E-commerce B2C

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć