Warszawa
1 dzień
11 miejsc

1090 PLN

+ VAT 23%

Jak skutecznie wspierać rozwój i motywować pracowników? Efektywny trening udzielania Feedbacku.

Warszawa
1 dzień
11 miejsc

1090 PLN

+ VAT 23%

Opis szkolenia

Opis szkolenia:

Komunikacja uznawana jest przez jednych za sztukę – przez innych za jedną z podstawowych kompetencji, jakie potrzebne są w życiu zawodowym, i to bez względu na wykonywaną pracę czy zajmowane stanowisko. Skłaniając się do którejkolwiek z tych tez, bezsprzecznym wydaje się fakt,  że komunikację należy ćwiczyć, trenować jak mięśnie, udoskonalać. Komunikacja jest też kontaktem, jest po prostu relacją – tworzy ją jednocześnie i kształtuje. Feedback oprócz samych konstrukcji czy warunków niezbędnych by mógł w ogóle zaistnieć,  obejmujący również -po stronie udzielającego jak i przyjmującego uważność na emocje, na gotowość przyjmowania i dawania, potrzeby jakie istnieją po obu stronach, może być jednym z kluczowych elementów kształtujących komunikację.


Proponowane przez nas warsztaty szeroko poruszają temat informacji zwrotnej: czym jest i jak kształtuje relacje między ludźmi, jak ją dawać – jak odbierać, jakie są blokady w dawaniu i odbieraniu feedbacku, jakie są preferencje osobiste w dawaniu i przyjmowaniu feedbacku,  jakie towarzyszą emocje i jak z nimi pracować, jakie niezbędne są warunki, by przekazywać feedback,  jak budować kulturę pracy i organizacji opartą na feedbacku.

 

W czasie warsztatu Uczestnicy:

•    poznają czym feedback jest a czym nie jest, czym różni się od doceniania i reprymendy,
•    poznają i przećwiczą narzędzia feedbackowe wraz z wybraniem indywidualnego, najbliższego dla siebie,
•    doświadczą blokad w komunikacji i tzw. killerów komunikacji i empatii,
•    zdiagnozują w ogóle swój stosunek do samego feedbacku – poszukiwania i proszenia o niego/lub unikania
•    doświadczą emocji jakie towarzyszą feedbackowi i narzędzi do pracy z nimi ( w tym gdy go unikamy),
•    poznają konstrukcję doceniania i jak je przekazywać
•    doświadczą wartości i akceptacji dla ludzkiej różnorodności,
•    przećwiczą narzędzia w tzw. trudnych sytuacjach – w tym nieprzyjmowania feedbacku
•    dostaną zestaw narzędzi po warsztacie w formacie pdf

 

 

Narzędzia i metoda:

Warsztaty łączą w sobie funkcje poznawcze (czym jest feedback) i  praktyczne (odbieranie, dawanie, narzędzia).
Realizowane są FORMIE AUTORSKIEJ GRY, 80% czasu warsztatu to ćwiczenia.

Program szkolenia

10:00

Powitanie, wprowadzenie do szkolenia, wzajemne poznanie się i ustalenie kontraktu pracy

10:30

Część teoretyczna:

 • Czym jest feedback a czym nie jest - fakty, przekonania, mity
 • Czym jest relacja feedackowa i czego potrzebuje
 • Feedback a doceniania - podobieństwa i różnice
 • Kilery empatii, komunikacji i feedacku - rozpoznanie i zrozumienie potrzeb jakie za nimi stoją
 • Jak bronimy się przed feedbackiem (mechanizmy obronne)
 • Przedstawienie zasad i reguł Gry w Feedback

11:00

Część praktyczna, doświadczanie - Gra część 1

Poznanie i praktyczne stosowanie narzędzi feedback-owych (poziom 1 i 2) oraz wiedzy podanej w części teoretycznej

13:00

Przerwa lunchowa (45 min)

13:45

Część praktyczna, doświadczanie - Gra część 2

Poznanie i praktyczne stosowanie narzędzi feedback-owych (poziom 2 i 3) oraz wiedzy podanej w części teoretycznej

16:00

Budowanie indywidulanego planu działania rozwoju kompetencji feedbacku oraz  pracy z mechanizmami obronnymi

16:30

Podsumowanie warsztatu

 • Refleksje Uczestników - omówienie
 • Podsumowanie poznanych narzędzi i metod
 • Grupowa sesja doceniania

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

Każdego w organizacji od Zarządu i kadry zarządzającej po specjalistów

Pracujących razem grup i zespołów projektowych, dla zespołów rozproszonych, działów powstałych w ramach struktury hierarchicznej

Scrum masterów, kierowników projektów, project managerów, biznes ownerów, product ownerów, leaderów, managerów

Alogic – dlaczego warto szkolić się razem z nami?

Analizujemy potrzeby

Badamy bieżące potrzeby firmy i pracowników. Pomagamy wybrać temat szkolenia, aby podnieść efektywność pojedynczego osób lub całego zespołu. Modyfikujemy przebieg i zakres szkolenia w oparciu o konkretną branżę i zakres kompetencji potrzebny na danym stanowisku pracy.

Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania

W swojej pracy stosujemy wyłącznie metody sprzyjające uczeniu się, które angażują pracowników do aktywnego udziału w prowadzonym szkoleniu. Atrakcyjna forma zajęć oparta na zadaniach praktycznych i przykładach ułatwia przyswojenie informacji oraz zwiększa poziom satysfakcji uczestników szkolenia biznesowego dla firm.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół tworzy wykwalifikowane grono ekspertów, którzy poza specjalistyczną wiedzą posiadają bogato rozwinięte kompetencje trenerskie. Zaangażowanie, entuzjazm i komunikacja oparta na współpracy to gwarancja, że szkolenie przyniesie korzyść zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy.

Zapewniamy komfort

Otwarte szkolenia dla biznesu realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak również w salach konferencyjnych i szkoleniowych. W trosce o komfort naszych Klientów jesteśmy elastyczni. Wskaż czas i miejsce, w którym moglibyśmy doskonalić kompetencje pracowników w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach, a zrobimy wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom.

Proponujemy właściwe rozwiązania

Nie przekazujemy tylko wiedzy, ale uczymy praktycznego wykorzystania zdobytych informacji w codziennych sytuacjach biznesowych. Podczas biznesowego szkolenia otwartego pracownicy zostają wyposażeni w gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą jeszcze sprawniej wykonywać swoje umiejętności i jeszcze lepiej radzą sobie w sytuacjach problemowych.

Zapraszamy do rozwoju

Rozwój to wartość zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Dostęp do atrakcyjnych szkoleń i możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pomaga pozyskać wartościowych pracowników i zapobiega ich utracie. Wyposażamy pracownika w kompetencje adekwatne do oczekiwań i rozwijamy je w sposób, który zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy.

Jak się z nami współpracuje?!

 • Maciej Kłodaś

  Maciej Kłodaś

  Project Manager, VIMANA

  W kilku słowach uważam, że szkolenie było znakomite, a trenerka Małgosia to wyśmienity praktyk z bardzo fajnym podejściem do grupy. Bywałem już na szkoleniach z komunikacji, ale to (połączenie wiedzy, praktyki oraz osoby prowadzącego) było zdecydowanie najlepsze. Bez zbędnego wodolejstwa – samo mięso i to najlepszej jakości – bardzo mocno skorzystałem i uważam, że każdy powinien znać kilka prostych zasad, które w połączeniu z obserwacją rozmówcy (ale i siebie przede wszystkim) pozwolą podnieść jakość komunikacji, a tym samym jakości świadczonych usług i komfortu pracy.

 • Joanna Góral

  Joanna Góral

  IT Supervisor, Quality Assurance, HAVI Logistics

  Szkolenie spełniło moje wysokie oczekiwania: profesjonalizm, dopasowanie szkolenia do potrzeb klienta, świetna organizacja i super atmosfera. Wspaniale jest być szkolonym przez trenera, który jest pasjonatem i od którego bije dziecięca radość z wykonywania swojej pracy. Po prostu rewelacja!

 • Przemysław Szymański

  Przemysław Szymański

  Młodszy Specjalista ds. kadr i plac, Keller

  Szkolenie było dla mnie dużym zaskoczeniem. Duże zróżnicowane ćwiczeń, przyjacielska atmosfera oraz dogodna lokalizacja sprawiły, że kończąc warsztaty czułem ogromną satysfakcję. Współpraca z tak profesjonalnym trenerem to czysta przyjemność. Gorąco polecam.

 • Monika Sawicka

  Finance Director, Exon Computer System

  Przede wszystkim chciałabym podziękować za możliwość uczestnictwa w szkoleniu. Warsztaty były prowadzone w sposób interaktywny, z ciągłym zaangażowaniem grupy. Bardzo mi się podobało podejście prowadzącego, odkrywcze techniki, praktyczne scenki treningowe. Aż chce się spróbować kierować zespołem, pomimo braku przekonania co do własnych umiejętności!

 • Joanna Poprawska

  Joanna Poprawska

  Project Manager, VIMANA

  Niezbędna teoria na szkoleniu NIEDOSKONAŁOŚĆ. AKCJA-REAKCJA została przedstawiona w bardzo atrakcyjny sposób. Teoria nie przyćmiła jednak części praktycznej, która stanowiła właściwą, niezwykle ciekawą część warsztatów. Dzięki zastosowaniu, angażując wszystkich uczestników, przyswojoną teorię filarów typów komunikacji i typów person, można było sprawdzić w praktyce, szybko weryfikując ewentualne błędy, które towarzyszą komunikacji. Założone przed rozpoczęciem szkolenia cele zostały zrealizowane, a otrzymane skrypty – będące podsumowaniem najważniejszych problemów – do dziś są pomocą, która stanowi wsparcie podczas trudnych rozmów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Przekonaj szefa, że warto inwestować, w wybrane przez Ciebie szkolenie

Zastanawiasz się jak to zrobić żeby zgodził się na szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego zespołu? Nic dziwnego, dobre otwarte szkolenia dla biznesu to inwestycja, która powinna przynieść firmie konkretne korzyści. Pobierz plik PDF i przekonaj go, że Alogic to najlepszy partner w drodze do rozwoju.

Pobierz materiały [PDF]

Pakiety szkoleń

Pakiet Praktyk

1090 PLN

 • Materiały szkoleniowe
 • Lunch i przerwy kawowe
 • Certyfikat ukończenia szkolenia

Najczęściej zadawane pytania?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak dojechać do sali szkoleniowej?

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

Podobne szkolenia

Warszawa
1 dzień
8 miejsc

690 PLN

+ VAT 23%

Jak skutecznie wspierać rozwój i motywować pracowników? Efektywny trening udzielania Feedbacku.

1090 PLN

Cena netto + VAT 23%

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć