Warszawa
2 dni
12 miejsc

1790 PLN

+ VAT 23%

Zwinne projekty HR. Jak z sukcesem stosować Agile i Scrum w projektach HR.

Warszawa
2 dni
12 miejsc

1790 PLN

+ VAT 23%

Dostępne miejsca na szkoleniu — 12

Opis szkolenia

Opis szkolenia:

Zwinne podejście jako sposób na wytwarzanie produktów i zarządzanie projektami przenika do różnorodnych branż i różnorodnych dziedzin funkcjonowania organizacji. Działy personalne chcąc być partnerem do rozmów w tym temacie, powinny w pierwszej kolejności zrozumieć ideę zwinności, a następnie doświadczyć jej poprzez zastosowanie we własnych projektach. To szkolenie dedykowane jest dla wszystkich osób związanych z HR, które chcą praktycznie poznać Agile i Scrum. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. poprzez udział w praktycznych ćwiczeniach, jak prowadzić projekty HR z zastosowaniem zwinnego podejścia i Scruma.

Cel szkolenia:

Zrozumienie założeń zwinnego podejścia i Scruma oraz nabycie umiejętności stosowania zwinnych metod w projektach HR.

Dzięki szkoleniu:

•    dowiesz się czym charakteryzuje się zwinne podejście
•    poznasz różnice między podejściem zwinnym i kaskadowym oraz będziesz umiał wybrać odpowiednie podejście do danego projektu
•    zrozumiesz na czym w praktyce polega praca w zwinnym projekcie
•    zdobędziesz umiejętność stosowania Scruma w projektach HR
•    poprzez zdobytą wiedzę i umiejętności wzmocnisz swoją rolę we współpracy z partnerami z organizacji w temacie zwinności

Zakres tematyczny szkolenia:

•    założenia zwinnego podejścia
•    różnice między podejściem zwinnym (Agile) a tradycyjnym (tzw. kaskadowym)
•    założenia i wartości Scruma
•    role scrumowe: Właściciel Produktu, Scrum Master, Zespół Deweloperski
•    wydarzenia scrumowe: Sprint, Planowanie, Daily Scrum, Review, Retrospektywa
•    artefakty scrumowe: Przyrost, Backlog Produktu, Backlog Sprintu
•    podstawy Kanbana w ramach pracy zwinnej
•    wprowadzenie do roli HR w organizacji zwinnej

 

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

HR Business Partnerów pracujących w zwinnych organizacjach lub w firmach przechodzących transformację w kierunku zwinności

Managerów HR i wszystkich zainteresowanych stosowaniem zwinnego podejścia w tematach HR

Specjalistów personalnych rozpoczynających lub planujących prowadzenie projektów HR

Alogic – dlaczego warto szkolić się razem z nami?

Analizujemy potrzeby

Badamy bieżące potrzeby firmy i pracowników. Pomagamy wybrać temat szkolenia, aby podnieść efektywność pojedynczego osób lub całego zespołu. Modyfikujemy przebieg i zakres szkolenia w oparciu o konkretną branżę i zakres kompetencji potrzebny na danym stanowisku pracy.

Korzystamy z nowoczesnych metod nauczania

W swojej pracy stosujemy wyłącznie metody sprzyjające uczeniu się, które angażują pracowników do aktywnego udziału w prowadzonym szkoleniu. Atrakcyjna forma zajęć oparta na zadaniach praktycznych i przykładach ułatwia przyswojenie informacji oraz zwiększa poziom satysfakcji uczestników szkolenia.

Stawiamy na komunikację

Nasz zespół tworzy wykwalifikowane grono ekspertów, którzy poza specjalistyczną wiedzą posiadają bogato rozwinięte kompetencje trenerskie. Zaangażowanie, entuzjazm i komunikacja oparta na współpracy to gwarancja, że szkolenie przyniesie korzyść zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy.

Zapewniamy komfort

Otwarte szkolenia dla biznesu realizujemy zarówno w siedzibie firmy, jak również w salach konferencyjnych i szkoleniowych. W trosce o komfort naszych Klientów jesteśmy elastyczni. Wskaż czas i miejsce, w którym moglibyśmy doskonalić kompetencje pracowników w najbardziej dogodnych dla Ciebie warunkach, a zrobimy wszystko, by sprostać tym oczekiwaniom.

Proponujemy właściwe rozwiązania

Nie przekazujemy tylko wiedzy, ale uczymy praktycznego wykorzystania zdobytych informacji w codziennych sytuacjach biznesowych. Podczas szkolenia pracownicy zostają wyposażeni w gotowe rozwiązania, dzięki którym mogą jeszcze sprawniej wykonywać swoje umiejętności i jeszcze lepiej radzą sobie w sytuacjach problemowych.

Zapraszamy do rozwoju

Rozwój to wartość zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Dostęp do atrakcyjnych szkoleń i możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności pomaga pozyskać wartościowych pracowników i zapobiega ich utracie. Wyposażamy pracownika w kompetencje adekwatne do oczekiwań i rozwijamy je w sposób, który zwiększy efektywność funkcjonowania Twojej firmy.

Jak się z nami współpracuje?!

Przekonaj szefa, że warto inwestować, w wybrane przez Ciebie szkolenie

Zastanawiasz się jak to zrobić żeby zgodził się na szkolenie dla Ciebie, Twoich pracowników, Twojego zespołu? Nic dziwnego, dobre szkolenia dla biznesu to inwestycja, która powinna przynieść firmie konkretne korzyści. Pobierz plik PDF i przekonaj go, że Alogic to najlepszy partner w drodze do rozwoju.

Pobierz materiały [PDF]

Pakiety szkoleń

Pakiet Praktyk

1790 PLN

Najczęściej zadawane pytania?

Czy to szkolenie jest dla mnie?

To jest bardzo ważne pytanie, jeśli nie jesteś pewna/pewien, przeczytaj dokładnie opis szkolenia. Jeśli nadal nie masz pewności – zadzwoń lub napisz do nas. Zależy nam, aby oferowane usługi odpowiadały naszym Klientom, unikamy rozczarowań i lubimy zadowolonych Klientów.

Gdzie odbywają się szkolenia?

Nasze szkolenia prowadzimy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz w Trójmieście. Lokalizacja jest wskazana na stronie ze szczegółowym opisem szkolenia. Jeżeli jednak potrzebujesz szkolenia np. w Rzeszowie lub w innym mieście to prosimy o kontakt. W miarę możliwości spełnimy Twoją prośbę.

Ile maksymalnie osób może brać udział w szkoleniu dedykowanym?

Bywa różnie – to wszystko zależy od celów i potrzeb grupy, a także formy szkolenia. Duże grupy dzielimy na mniejsze jeśli zachodzi taka potrzeba.

Jak dojechać do sali szkoleniowej?

Do każdej z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy wskazówki dotyczące dojazdu. Jak dojechać komunikacją miejską, gdzie jest najbliższy parking, czy płatny czy nie, ile powinna kosztować taxi, itp. Otrzymasz wskazówki w emailu z potwierdzeniem udziału w szkoleniu.

Podobne szkolenia

Zwinne projekty HR. Jak z sukcesem stosować Agile i Scrum w projektach HR.

1790 PLN

Cena netto + VAT 23%

Zwinne projekty HR. Jak z sukcesem stosować Agile i Scrum w projektach HR.

Czego jeszcze możemy Cię nauczyć