Współpraca dla trenerów biznesu. Dołącz do nas!

Dlaczego z nami?

Jeśli bliskie są Ci tematy związane z kompetencjami przyszłości serdecznie zapraszamy do współpracy. Wierzymy, że to co nazywamy kompetencjami przyszłości to zestaw kompetencji przede wszystkim miękkich (choć nie tylko) niezbędny już dziś, by zyskać przewagę w biznesie i utrzymać wiodącą rolę organizacji w przyszłości. Naszym celem jest edukowanie i zmiana zachowań na takie, które pozwolą pracownikowi odnaleźć się w świecie VUCA i nabyć umiejętności, które niezależnie od wieku uczynią go bezcennym członkiem zwycięskich zespołów i organizacji, a liderom i osobom zarządzającym ułatwią prowadzenie zespołów do osiągania i przekraczania wyznaczonych celów.

Co oferujemy trenerom?

  • Możliwość elastycznej współpracy przy ciekawych szkoleniach otwartych i do biznesu. Zaproponujemy Ci udział w projektach dopasowanych do Twoich kompetencji i doświadczenia.
  • Uczciwe i transparentne zasady współpracy w oparciu o umowę ramową i przejrzyste zlecenia.
  • Energiczny i uśmiechnięty zespół do współpracy, który wesprze Cię w promocji Twojej osoby, Twojej wiedzy i szkoleń z Twoim udziałem.
  • Pomożemy Ci zorganizować webinarium, będziemy Cię promowali w social media, oprawimy graficznie prezentację, zadbamy o Twój komfort podczas szkolenia i wizyt u Klienta.

Czego szukamy u trenerów?

  • doświadczenia trenerskiego, pasji do dzielenia się wiedzą, która pomaga rozwijać się innym,
  • wyspecjalizowania – nie szukamy trenerów, którzy „szkolą ze wszystkiego”,
  • otwartości i umiejętności wsłuchania się w potrzeby klienta biznesowego,
  • otwartości na ewaluację pracy przez klienta i nasz zespół,
  • proaktywności i otwartości na aktywną wspólną promocję szkoleń,
  • bezpośredniej, otwartej komunikacji.

Nie szukamy trenera do bieżącego projektu, bo ktoś się rozchorował lub wpadł nam niespodziewany projekt. Planujemy i pracujemy w dłuższej perspektywie. Jeśli masz dopiero pierwsze doświadczenia za sobą – również nie wahaj się do nas napisać, razem zaplanujemy wspólną przyszłość.

Porozmawiajmy!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, to wyślij na kontakt@alogic.pl opis swojego doświadczenia w pracy (np. CV, bio, link do LinkedIn, linki do zrealizowanych projektów, twojej strony itp.) i napisz w jakim zakresie możemy współpracować. Napisz nam, co dla Ciebie jest najważniejsze we współpracy, co jest dla Ciebie w pracy zachętą, a co wyklucza taką współpracę.

Odpowiemy na wszystkie maile, spotkamy się i porozmawiamy, żebyśmy mogli się trochę lepiej poznać i dobrze zrozumieć wzajemne oczekiwania.

Bądź na bieżąco. Zapisz się do naszego newslettera

Zostaw nam wiadomość.
Zazwyczaj odpisujemy dość szybko.